İçeriğe git

5100 den sonra ikinci aşama

Cem Uza

Recommended Posts

şu an elimde nikon d5100 18-155 kit var yeni başladım bu işe.yakın zamanda geri satmayı düşünüyorum işi kavrayıp.bundan sonraki tercihim ne olmalıdır gövde olarak? D7000 ve D300s arasından hangisi güzel bi tercih olur sizce? veya başka bi öneriniz olur mu? teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kendınızı hazır hıssedersenız benım tercıgım full frame denılecek kadar performanslı olan d7000 dır.Ama tabı bırde su olucak d7000 arastırırken kullanıcıların memnun olmadıgını duyacaksanız arızalı cıkıyor dıye.Bu sızı yanıltmasın o ılk partılerdeydı d7000 kullandıgım ıcın soyluyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tercihim D7000 olurdu.

En büyük etken teknolojiden geri kalmamak.

Ama fotoğrafçılık mesleğiniz ise ve bu işten para kazanıyorsanız D300 profesyonel çekimler için daha bi güvenilir bir arap atı olurdu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.