İçeriğe git

PS Download

Cem Uza

Recommended Posts

Warez paylaşımı yapmıyoruz sitede ufak tefek ücretsiz eklenti ve filtreler yaplasılıyor ancak Adobe serisinden veya başka üst lisans programlar yasak..

başka kaynaklara bakabilirsiniz..

Teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Warez sıtelerınden 19 tane plug'ın ındırdım.Elım ayagım gıbı plug-ın ler zaten.Bence Ps'u raw harıc kullanmaya gerek yok.Ozellıkle plug-ın portre fotograflarında çok yardımcı oluyor.Sanırım son paket CS5,5 ama gerek yok ugrasmaya cs5 deyıp ındırsen yeterlı olucaktır hıcbır farkı yok hız harıc.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

CS5 var şu an elimde Yiğidim.Ama bazı seçenekler kullanılmıyo sizde de öyle mi? Plug-in bu yüzden mi gerekli oluyo? ücret ödeyerek almak gerek sanırım tüm seçeneklerin available olması için?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet korsan olmasında dolayı bazı yerlerın açılmaması.Ornegın panorama fotograf secenegı kapalı ve photobrıdge.Plug-ın ler cs5 sayesınde acılır.Rawda bulunan ozellıklerın yanısıra daha gelısmıs efect ler vb seyler bulunuyor plug-ın lerde.Sana bır kac ısım vereyım mesela.

Topaz labs bundle

Alien skin bundle

Nik software bundle

Photo retouch bundle

Her brıınde yaklasık 5-6 tane plug ın var 1 ayda ogrenırsın dıye umuyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.