İçeriğe git

NIKON 180mm F2.8 ED IF 72mm

Recommended Posts

Bu lens in uzun zamandır takibinde idim Bu gün itibarı ile satın aldım (650 TL) ilk izlenimim portre ve obje çekimleri ile mesafeli çekimlerde harika. Siz üstadlarında tavsiyeleri olursa çok sevinirim.

post-947-0-39077300-1338927886_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zarar ettirmez. Gerekli midir, bu tartışılır. FF'de ilginç bokehler oluşturarak portreleri çekici kılarsın bununla. Makro imkanı sunmadığı için dizayn aşamasında yazık edilmiş bir projedir kullanıcı için. Bir kez denedim, yapması gerekeni hakkıyla yapan bir lens idi. Ama tercihimi makro 150 mm den yana kullandım ben. Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zarar ettirmez. Gerekli midir, bu tartışılır. FF'de ilginç bokehler oluşturarak portreleri çekici kılarsın bununla. Makro imkanı sunmadığı için dizayn aşamasında yazık edilmiş bir projedir kullanıcı için. Bir kez denedim, yapması gerekeni hakkıyla yapan bir lens idi. Ama tercihimi makro 150 mm den yana kullandım ben. Hayırlı olsun.

Mehmet Valla İlk kez çektiğim fotoğrafları beğendim. Jilet gibi maşallah. bide En son model makinada yıllar evvelinin lensini kullanmak ayrı bir zevk. Portre ve uzak çekimlerde her türlü varım diyor. ayakla ve uzun pozlamalarda sanıyorum harikalar yaratır. Karı zararı yok çünki demirbaşa kaydını yaptım. Netlik ve keskinlik noktasında nerdeyse pes etme noktasında iken iyi yetişti doğrusu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Netlik ve keskinlik noktasında nerdeyse pes etme noktasında iken iyi yetişti doğrusu."

Ben bu değerlendirmeyi Tokina için bekliyorum senden, vaktin olduğunda ciddi bi karşılaştırma yapabilirsen. Bakalım keskinlik konusunda diğer kitlenslerle ne farkı var?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

"Netlik ve keskinlik noktasında nerdeyse pes etme noktasında iken iyi yetişti doğrusu."

Ben bu değerlendirmeyi Tokina için bekliyorum senden, vaktin olduğunda ciddi bi karşılaştırma yapabilirsen. Bakalım keskinlik konusunda diğer kitlenslerle ne farkı var?

Aslında Bu hafta sağlam bir manzaraya tripot kurmaya niyetim var. allah nasip ederse geniş bir değerlendirme yaparım. örnekli fotolarla beraber elimde 6 lens bir çarpıcı var hepsini deneyecem 3100 ile

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.