İçeriğe git

Nikon Türk Fotoğraf Yarışması Yapalım

Recommended Posts

Sabit bir konu belirleyelim, bu konu üzerinden belirlenmiş tarihe kadar fotoğraflar yollansın fakat

1- forum modları (em oy di diye okunmakta) ve ağır abiler king adamlar yarışmaya ''naçizhane'' jüri olarak katılsınlar... King adamların isimlerini vermiyorum, birinin adını yazarım diğerininkini unuturum çok büyük ayıp ederim. Naçizane yazdım biliyorum o king adamlar da aynısını düşünürler. Naçizhane jüriyide kemalim seçsin adaletli davranır!

Not: kendimi kesinlikle övmedim :) Böyle bir yarışma için ter dökmek ayak patlatmak için hazırım.

2- fotoğraflar kullanıcılarla paylaşılmadan özelden yollansın. Katılan arkadaşların isimlerini kemal uygun başlık altından açıp altına kayıtlılar geyiğe geçsin yada beyin fırtınaları koparsınlar

3- Kazananlardan

1. ye Bebekte Malikane

2. ye (bulamadım)

3. ye A8 yada audi nin en pahalı arabasını

falan vereceğimizi vaadedelim; kazanan gerçekten evi bulamadığım 2. nin ödülünü ve arabayı talep ederslerse birde kazananların ödülleri başlığı için beyin fırtınası koparabiliriz.

4- Şimdilik aklıma 3 madde geldi aklına başka madde gelen arkadaşlar eklesinler.

King adamlardan destek bekliyorum.

Aslında kazananlar için ödül olarak Tamer abiyle alakalı ödül düşüncelerim var ama bilmiyorum tamer abi ne der?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarışma güzel fikir düşündügüm bir konu ancak ondan önce t-shirt işini halledip birincilere t-shirt felan vermeyide düşünüyorum.. o yüzden birazdaha toparlayıp düşünüp güzel birşey yapmak aslında ödüle dayalı degıl ufak tefek ödüller verip yarışma atmosferi olusturmak fikrim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beğenemedinmi?

1. 2. ve 3. yü döveceksin ödül olarak :)

Peki ya arkadaslar derseki? birinci Akın Yüce 2. ve 3. lüğe layık eser görülmemiştir. Napıcaz o zaman. 6 aydır idmanlarıda aksatmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yarışma güzel fikir düşündügüm bir konu ancak ondan Önce t-shirt işini halledip birincilere t-shirt felan vermeyide düşünüyorum.. o yüzden birazdaha toparlayıp düşünüp güzel birşey yapmak aslında Ödüle dayalı degıl ufak tefek Ödüller verip yarışma atmosferi olusturmak fikrim..

Ok.Düşünmeye devam buradayım ben. Yapılırsa güzel olur. Hatta geç bile kalınmış bişey bu.

Peki ya arkadaslar derseki? birinci Akın Yüce 2. ve 3. lüğe layık eser gÖrülmemiştir. Napıcaz o zaman. 6 aydır idmanlarıda aksatmıyorum.

Vallaha ilginç olur. :ph34r:

Ağır abilerden sadece birinin konuya dahil olması açıkça beni üzdü, hatta tamer reyis ten bile şüpheliyim adını konuda geçirdik diye geldi cvp ladı...

Fikrimi değiştirdim bu konuyu hiç açmadım varsayalım.

GÖrünen kÖy kılavuz istemez ;)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sevgili kardeşim Akın. Bak kendin bile ağır abiler diyorsun. Kendimi tenzih ederek gerçekten abiler ağır. Ağırlık benim gibi kilodan değil; Bildiğin gibi Bir toplumun askari müştereğinde; bir bilen, uzman ve tecrübe sahibi olan aksakallarına denir.

Heycanına hayranım, atiklik ve girişimcilik yanın takdire şayan. Yarışma teklifin çok güzel bir fikir. Fakat Sitemiz bile bir çok eksik barındırıyor. Mesele şuki bulunduğumuz platform olan Nikontürk tam manasıyla yerine oturmadan bu işe girersek, Başarı şansımız oldukça düşük.

Kemal özveri ile Eksikleri gidermeye çalışıyor, Diğer sorumlu arkadaşlar çaba içerisinde, üyeler Müsaitlikleri ölçüsünde fikren yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bunlar tamamen kendi gözlemlerim ne bir kimseyle görüştüm , nede tanışırım Şahsen.

Emin olki bu fikrin kayda alınmıştır. Aşamalar katedilip yerine oturunca mutlaka yapılacaktır. Hemde öyle bir yarışma değil, her ay bir yarışma Yapılır. Tabiki tüm bunların Maddi ve manevi olarak bir bedeli olur. Platformun Maddi kaynak vede sponsor konusunda belli bir seviyeye kavuşması Bir çok projenin önünü açacağı kanaatindeyim.

Bana gelince Sanırım " Hönk" ümden ya alındın yada yanlış anladın. O nida bir şaşırma nidası sadece. çünki ödül olarak bu aciz kul üzerinden bir yol açmışsın. Hani biz belkide senin koyduğun yerde değiliz veya sandığın kalıpta biri çıkmayabiliriz. Bu durumda taşıyamayacağımız bir yükün altında kalmak senide, benide üzer.

Bide "Sarbi reyis" der gibi " tamer reyis" yazarak sürç-i klavye etmişsin. Doğrusu Tamer Reis. Hem: Reis, Başkan, Abi, Amca, Baba, Müdür, Gardaş, bey, vs vs ... Bunlar hep dilde ki ünvanlar. ben gönülde maraba olmayı tercih ederim.

Ve Bilmek lazımki SABIR her derdin devasıdır.

sevgilerimle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.