İçeriğe git

Nikon 70 milyonuncu lensi üretti!

Recommended Posts

Nikon, 2012 Haziran itibariyle toplamda 70 milyon lens üretimi yaptığını belirtti. Nikon'un resmi sitesindeki habere göre bu rakam 2011 Ekim ayında 65 milyon idi. Gerek Japon depremi gerekse Tayland sel felaketi nedeniyle sıkıntılı bir dönem geçiren Nikon yine de iyi bir üretim kapasitesine sahip olduğunu gösterdi.

Halen 70 çeşit Nikkor lens ile raflarda yerini koruyan Nikon doğal afetlere rağmen bu konuda da disiplinini ve güvenilirliğini ispatlamış oldu. Yine bugün duyurusu yapılan 24-85 mm VR ve 18-300 mm lensler her şartta araştırma-geliştirmenin ve üretimin devam ettirilmeye çalışıldığının göstergesidir.

pic_120614_2.png

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Duha bey size katılıyorum. Kuş ve vahşi yaşam fotoğrafı çekebilecek dediğiniz fiyatlı ama 500 mm yetmez o parayı vermişken 800 mm falan olsun ki verdiğimiz paraya değsin.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Duha bey size katılıyorum. Kuş ve vahşi yaşam fotoğrafı çekebilecek dediğiniz fiyatlı ama 500 mm yetmez o parayı vermişken 800 mm falan olsun ki verdiğimiz paraya değsin.. :)

Yok artık LeBron James. Naptın abi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Cem Bey,

Ne yapacağım para kolay kazanılmıyor. Parayı vermişken en iyisini almak en iyisi...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.