İçeriğe git

Nikon NEF Codec ( Raw Codec )

Recommended Posts

Merhaba Nikontürk üyleri.

Nikon'un Kendi Yazılımı Olan Nikon NEF Codec İle Bilgisayarınızdaki .NEF Uzantılı RAW Fotoğraflarınız JPG ve diğer fotoğraflar tarzı açmadan thumb(küçük önizlemelerini görmenizi sağlıycaktır..

Her Fotoğrafı Photoshop ile açmadan hangisinin hangisini oldugu görebilirsiniz.. smile.gif

Saygılar

nikon_logo_01.gif

Nikon NEF Codec İndir Link'e Tıklayarak "I agree - Begin download" Butonuna tıklayarak işleminiz yapabilirsiniz..

- Kemal Öztürk Turkoy tarafından düzenlendi
Link Yenilendi..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ViewNX kullanıyordum birde bunu deneyeyim.

paylaşım için teşekürler.

Deneyin bence güzel ve başarılı hızlı... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...

notebookun cdrom'u bozuldu tam masaustune cdyı takıp tasınabılırle aktarmaya usendıgım sırada lınkı gordum cok mutlu oldum ama tıklayınca karsıma cıkan File not found. ıle dunyam yıkıldı :D neyse ıs basa dustu dıger pc den buna aktarıyım ben en ıyısı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

google picasada gerçekten çok iyi raw ları çok güzel bir şekilde görüntüleye biliyorum. tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 ay sonra...

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.