İçeriğe git

SOLIGOR f=28mm 1:2.8 MC C/D WIDE-AUTO

Recommended Posts

Çok fazla bir şey bekleme. Satın almaya değmez bana göre.

2.8 i görünce 80 tl ye kıydım lens geldi. şu an elimde. kozmetik 10/10. Bie deneyelim be üstad. Farzedeyim bi yemek yadim dostlarla
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bildiğim o modelde AF yok, yani fokus motoru üzerinde olan gövdelerde bile AF yapamıyor, yanılıyor muyum? Dolayısıyla AF özelliği olmayan bir lensin yaklaşık 35-40 euroya tekabül eden fiyatı bana göre biraz yüksek. Nikon'un kendi markasındaki manuel lensler ancak o fiyatlara alıcı bulabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bildiğim o modelde AF yok, yani fokus motoru üzerinde olan gövdelerde bile AF yapamıyor, yanılıyor muyum? Dolayısıyla AF özelliği olmayan bir lensin yaklaşık 35-40 euroya tekabül eden fiyatı bana göre biraz yüksek. Nikon'un kendi markasındaki manuel lensler ancak o fiyatlara alıcı bulabiliyor.

öğreneceğiz üstat. Ve bununda elbette bir bedeli olacak. Ne yapalım. Ne demişler: "Tecrübe insanın hayatında yediği kazıkların toplamıdır"

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hazır yeri gelmişken bende danışıyım dedim.Konu açtım ama görmemişler heralde.

Tamron AF 90mm f/2.8 Di SP A/M 1:1 Macro Lens hakkında bilgisi olan varmı Nıkon ile uyumu nasıl ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hazır yeri gelmişken bende danışıyım dedim.Konu açtım ama görmemişler heralde.

Tamron AF 90mm f/2.8 Di SP A/M 1:1 Macro Lens hakkında bilgisi olan varmı Nıkon ile uyumu nasıl ?

Ekmek çarpsın herhangi bir bilgim yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.