İçeriğe git

D300 için portre çekimleri için lens tavsiyesi

Recommended Posts

d300 için portre çekimleri yapmak istiyorum fiyatı çok yüksek olmaması koşulunda lens tavsiyesi talep ediyorum.

Artılarını eksilerinide belirtebilirseniz çok sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Şener Bey, Merhaba;

Sorduğunuz soruyla ilgili olarak sitemiz editörü Mehmet Köse kardeşimizin güzel bir yazısı var onu mutlaka okuyun. Okuduktan sonra halen sorularınız olursa yine cevaplamaya çalışırız.

http://www.nikonturk.com/konu/630-Her%20i%C5%9F%20i%C3%A7in%20ayr%C4%B1%20lens%20mi%20al%C4%B1caz%20!?/

Bilginize,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

50mm çok güzel bir lens..her ne kadar 50mm olsa da 75mm gibi çekim imkanı sağlıyor size..Benim de ilk işim bir tane 50mm af-s 1.8 edinmek olacak..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.