İçeriğe git

Fotografium

Cem Uza

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar..

Biraz önce fotografiumdan bir adet tripod aldım..kredi kartımdan hesap kesimi gerçekleşti fakat sitede almamış gözüküyorum ürünü..Bu siteyi daha önce kullanan var mı acaba? Genel yorumlar itibariyle güzel ama böyle bi durum yaşadım..sistem böyle midir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aradım alışveriş yapmamışsınız gözükmüyo sistemde dedi eleman..Finanstaki arkadaşa sorayım dedi bekliyorum bakalım..Böyle şeyler de hep beni bulur zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende makinayı buradan almıştım içinden kablolar çıkmadı. kendilerine ilettiğimde kabloları göndermiyoruz haricen almanız gerekiyo dediler. Birde iki yıl resmi garantili yazıyo ithalatçı firmanın resmi garantisiymiş.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Cem bey,

fotografium.com'da kesinlikle bir yanlışlık olmaz. Yıllardır defalarca alışveriş yaptığım bir sitedir. Yukarıda bir arkadaşında dediği gibi Furkan bey ile irtibat kurun, sorun çözülecektir. Eğer sisteme kayıt olmasan tripot aldıysanız sistemde yaptığınız alışveriş görülmez fakat merak etmeyin ürün aynı gün kargolanır. Eğer sisteme kayıt olup; "müşteri hizmetleri" menüsünden üye girişini gerçekleştirdikten sonra sistemden çıkmadan akışverişinizi tamamlarsanız daha sonra (yıllar sonra bile) üye girişinizden sonra "sipariş takip" menüsünden bütün alışverişlerinizin detayını tarihler itibarı ile görebilirsiniz. Sonuç olrak; o site ile hatırı sayılır alışveriş yapmışımdır, bende bıraktıkları tecrübe şudur: garantili ürün alacaksanız Türkiye de bu siteden daha ucuz ürün bulamazsınız, alacağınız ürün için telefonla görüşüp pazarlık azda olsa yapabilirisniz (bu tarz aldığınız ürünler sistemde görünmeyebilir, size özel link atarlar ve oradan alırsınız) aynı gün kargo yaparlar (muhakkak mail ile stok sorunuz) yan, güvenilir insanlardır, kolay gelsin.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ne peki ?

İsmini hatırlamıyorum fotografiumun söylediğine göre Türkiye'de 3 4 tane servisi bulunan ve hızlı bir hizmet veren firmaymış. Ama kimsenin sözüne güven olmaz. Bir arıza durumundan anlarız neyin ne olduğunu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sistemin kurbanı oldum..provizyon diye birşey var duymuşsunuzdur belki..para ne sizin hesabınızda kalıyo ne de alışveriş yaptığınız firmanın himayesine giriyo..öyle orta yerde boşluğa düşüyo saçma sapan :) bankayla görüşüyorum karşı firmanın gün sonu işleminde düşmesi gerekiyo diyo firmaya dönüyorum banka halletcek diyolar öyle kaldı şimdilik :) 7-10 gün sonra provizyon olan paranız geri hesabınıza yatıyor..beklicem artık..bilginiz olsun benzer durum yaşarsanız bunlar aklınıza gelir..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cem bey anlattığınız durum ancak yapılan akışverişin iptali durumunda karşılaşılan bir durum. Siparişinizi farkında olmadan iptal etmiş olmayasanız??

Öyle bir durum sÖz konusu değil..Sistem kaynaklı bir hata..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.