İçeriğe git

Bunları alıcam ne dersiniz?

Cem Uza

Recommended Posts

Öncelikle merhaba..

Elime Nikon D5100 18-55 kit var..

Yanına bir tane 55-200 ve 50mm 1.8 almayı düşünüyorum..18-55 i satıp 18-105 almak da var aklımda..

Sizce nasıl bu set? şÖyle olsa daha faydalı olur dediğiniz bi set var mı?

Ayrıca Flaş ihtiyacım da var ne olabilir?

Genel olarak portre,manzara,mimari çekimleri yapıyorum..

Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

lens satıp lens almak istiyorsan bu durumda hep daya iyilerine gitmek birazcık olsun paradan kaçmayıp güzel şeyler alabilirsin..

mesela birtane örnek vermek gerekirse 18-55 satıp 18-105 almak bana göre yanlıs bir durum gibi ancak 55-200 askıda bekletıp biraz

18 satıp' birtane Tamron AF 17-50mm F/2.8 gibi birşey alırdım artık kendinizi birazda olsun yavas yavas F/3.5'lardan kurtarın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet lens'de AF Motoru var biraz sesli olsada..

Lens'in 2 çeşidir vardır almak istersen karşına çıkıcaktır. titreşim kontrollü olan nikon'da VR dediğimiz olay ondada var.. onda ise VC ile tanıtılır..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.