İçeriğe git

Ümit Alper Üstadımın tılsımlı elleri : )

tanerx7

Recommended Posts

Arkadaşlar bugün Sultanahmet civarında Valide'mle birlikte manevi bir ziyaret tur'una çıktık ve ben onlarca fotoğraf kaydettim.

Akşam üzeri geri dönüş yolunda son kareyi kaydettiğim anda birinci slottaki aktif hafıza kartım error verdi ve tüm çabalarıma rağmen düzelmedi...

Ben yedekleme sistemini açmadığım için hem kendime kızıyor hemde içerisindeki onca fotoğrafı kurtarmanın derdine düşmüş vaziyette sirkeci tren istasyonuna ilerlerken birden Hayyam çarşısındaki

Bozdağ fotoğrafçılık ( Resul BOZDAĞ ) Abimizin dükkanını hatırlıyorum son çare derdime derman aramak için yukarı çıkıyorum, Resul abiye derdimi anlatırken benden önce Resul abiyi ziyarete gelen

ümit Alper TüMEN üstadım o sihirli elleriyle makineye nasıl dokunduysa mubarek çalışmayan kart birden kendine geldi ve çalışmaya başladı... :)

Şaka bir yana yorumlarından, paylaşımlarından faydalandığım ve tavsiyeler aldığım Sayın ümit ALPER Bey'e ve Resul BOZDAĞ bey'e sizlerin huzunda yardımlarından dolayı teşekkürlerimi saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Hani istesek bu kadar denk gelmez derler ya nasibimizde günün akşamında ümit ALPER üstadımı tanımakta varmış diyorum...

çok güzel ve mutlu sona eren bir gündü benim için, bu güzel anı'yı sizlerlede paylaşmak istedim ve öğrendimki hafıza kartı ısınınca error verebiliyormuş :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resul abi candir, Alper abi ise canan :) Bende makinemi Bozdag fotografciliktan almistim ve ilk defa hayyama gidip ordaki muhabbeti dinlemistim, acikcasi guzel birsey :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Arkadaşlar bugün Sultanahmet civarında Valide'mle birlikte manevi bir ziyaret tur'una çıktık ve ben onlarca fotoğraf kaydettim.

Akşam üzeri geri dönüş yolunda son kareyi kaydettiğim anda birinci slottaki aktif hafıza kartım error verdi ve tüm çabalarıma rağmen düzelmedi...

Ben yedekleme sistemini açmadığım için hem kendime kızıyor hemde içerisindeki onca fotoğrafı kurtarmanın derdine düşmüş vaziyette sirkeci tren istasyonuna ilerlerken birden Hayyam çarşısındaki

Bozdağ fotoğrafçılık ( Resul BOZDAĞ ) Abimizin dükkanını hatırlıyorum son çare derdime derman aramak için yukarı çıkıyorum, Resul abiye derdimi anlatırken benden önce Resul abiyi ziyarete gelen

ümit Alper TüMEN üstadım o sihirli elleriyle makineye nasıl dokunduysa mubarek çalışmayan kart birden kendine geldi ve çalışmaya başladı... :)

Şaka bir yana yorumlarından, paylaşımlarından faydalandığım ve tavsiyeler aldığım Sayın ümit ALPER Bey'e ve Resul BOZDAĞ bey'e sizlerin huzunda yardımlarından dolayı teşekkürlerimi saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Hani istesek bu kadar denk gelmez derler ya nasibimizde günün akşamında ümit ALPER üstadımı tanımakta varmış diyorum...

çok güzel ve mutlu sona eren bir gündü benim için, bu güzel anı'yı sizlerlede paylaşmak istedim ve öğrendimki hafıza kartı ısınınca error verebiliyormuş :)

Merhaba, Taner Bey;

Rica ederim. Bildiklerimizi ve deneyimlerimizi paylaştığımız sürece önce insan sonra fotoğrafçıyız. Bu arada kusura bakmayın şu sıralar internet erişimim kısıtlı ve sık giremiyorum güzel sitemize ve şimdi girince gördüm değerli yorumunuzu. Aynı sorun benimde Irak'ın o sıcağında başıma gelmişti oradan çözdüm sorununuzu. Saatlerce 40 derecenin üstünde sıcağın altında kameram ile beyin haşlama bir vaziyette fotoğraf çekerek dolaşınca benim kartım da hata vermişti. Hemen sizin gibi panik oldum ve maalesef ne Resul var nede başka biri vardı çevremde sorunumu danışabileceğim. Ne yapayım gitti fotoğraflar deyip, o kartı çıkarıp başka bir karta çektiğim tüm fotoğrafları tekrar çekmeye karar verdim ama adamlar ingilizce bilmiyorlar ve bende çok az kürtçe biliyorum ama azimliyim... :) Daha önce fotoğrafladığım adamları az bildiğim kürtçe ile tekrar fotoğraflarının çekilmesine ikna edip fotoğraflayıncaya kadar canım çıktı. Akşam, arıza veren kartı çıkarıp kamerama bir taktım ki çalışıyor. üstelik te çektiğim tüm kareler duruyor. O anda anladım ki kartı saçmalattıran sıcağın etkisiydi. Güzel paylaşımlarda görüşmek üzere

Selamlar, sevgiler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Hmmm, Ümit hoca demek Hayyam civarlarında görÜlmÜş, bu bilgi iyi oldu, teşekkÜrler.

Mehmet Hocam, Merhaba;

Cem UZA kardeşime 18-105 mm kit lens almaya ve dolaşmaya gitmiştik. Bu arada sitenin mesaj kısmında arıza yada benim bilgisayarda bir sorun var. Mesaj gönderemedim. Sana e-mail gönderdim.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.