İçeriğe git

National Geographic Uluslar Arası Fotoğraf Yarışması 2012

Recommended Posts

logo.jpg

uyarismasi.gif

DÜNYANIN EN GÜZEL FOTOĞRAFI İÇİN...

National Geographic Society, Uluslararası Fotoğraf Yarışması’nın yedincisini dÜzenliyor. National Geographic dergisinin tÜm dÜnyaya yayılmış 10 milyonlarca okuruna ulaşacak yarışmaya, okurlar ÜÇ ayrı kategoride katılabilecek: İnsan, Şehir ve Doğa.

Ayrıca okurlar “Gece” konulu Canon Özel Kategorisi iÇin de fotoğraf gÖnderebilecek.

Yarışmanın TÜrkiye finalinde dereceye girenler telefon veya e–posta ile bilgilendirilecek ve National Geographic TÜrkiye’nin en geÇ Ocak 2013 sayısında ilan edilecek. Ayrıca 3 kategori birincisi fotoğraf ABD’deki uluslararası yarışmaya gÖnderilecek. Bu fotoğrafların ABD’deki yarışmaya katılım Ücreti NG TÜrkiye tarafından karşılanacak. Uluslararası yarışmanın sonuÇları National Geographic Society’ninwww.nationalgeographic.com adresli web sayfasından takip edilebilir.

yarismakategorileri.gif

dogayazi.JPGinsanyazi.jpgmanzarayazi.jpg

category1.jpgcategory2.jpgcategory3.jpg

yarismaozelkategorisi.jpg

sponsoryazi.jpg

category4.jpg

yarismaodulleri.gif

oduller.jpg

sponsorodul.jpg

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Sistem açıldığından beri form/fotoğraf yükleme kısmında sorun var; veya yalnızca ben yaşıyorum bu problemi. Defalarca denememe rağmen bir türlü form gönderilemiyor, hata veriyor. Başarılı bir şekilde form gönderebilen veya aynı problemi yaşayan var mı aramızda?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sistem açıldığından beri form/fotoğraf yükleme kısmında sorun var; veya yalnızca ben yaşıyorum bu problemi. Defalarca denememe rağmen bir türlü form gönderilemiyor, hata veriyor. Başarılı bir şekilde form gönderebilen veya aynı problemi yaşayan var mı aramızda?

aynı sorun bendede var gönderemiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullandığınız browser ile ilgili olabilir farklı bir browser ile deneyiniz bir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ıhhhhh, ödül olarak CANON veriyorlarmış, valla katılmam... :) şimdi kazanacam, sonra bir de Canon'a lens mi düzecem amaaaan kim uğraşır... :rolleyes:

Şaka bir yana katılan arkadaşlara başarılar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.