İçeriğe git

Recommended Posts

ben 60d aldım dostum.... Umarım sorunsuz bir d7000 çıkar alacağın hiç başın ağrımaz. şansın bol olsun diyorum sana. alınca haber ver

İnşallah. hayırlı olsun 60 d :) peki 300s baktınmı ne kadarmış fiyatı gerçeği eski sistem alet ama..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İnşallah. hayırlı olsun 60 d :) peki 300s baktınmı ne kadarmış fiyatı gerçeği eski sistem alet ama..

ellerinde yoktu fiyat alamadım o yüzden. ama bir kaç gün sonra o tarafta işim var fiyat alır yazarım buraya

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Cevap için teşekkÜrler.Peki yağ bitincede yağlanmasımı gerek oluyor acaba yada ileri bir zamanda yağlanması lazımki ?

Perde mekanizmasının tekrar yağlnmasına gerek yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Hocam gel istersen beraber alalım alacağım yerden ekstra bir indirim belki bişeyler olur hediye falan isteriz hala almaya niyetin varsa soğumadıysan makineden? Ben alıcam bu makineyi şans işi buna bakarsak elektronik cihazların çoğu totodur zaten kul yapısı normaldir bunlar..

Japonlar kendi kontrolleri söz konusu olduğunda asla boşvermezler ama sonuçta onlar da insan. Hata potansiyelleri var. Bence aldığınız yer sorun çıktıkça değiştirme garantisi veriyorsa doğru adres D7000' dir. Birçok profesyonel D300s' den bazı üstün noktaları olduğu için yedek kamera olarak şu günlerde D7000'i tercih ediyorlar. Bu arada D300s normalde D7000 segmentinin üstünde bir kamera ama D7000'e öyle özellikler koymuşlar ki; 2 veya 3 özellik bakımından (2016 RBG sensörü, Full HD video, AF-F) D300s den üstün ama bu karşılaştırma aslında doğru değil. çünkü D7000 de yer alan yeni özellikler, D300s in piyasaya çıktığı 2009 yılında yoktu. Olsaydı mutlaka bu özellikleri de eklerlerdi. Bakalım D400 gelecek mi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Japonlar kendi kontrolleri söz konusu olduğunda asla boşvermezler ama sonuçta onlar da insan. Hata potansiyelleri var. Bence aldığınız yer sorun çıktıkça değiştirme garantisi veriyorsa doğru adres D7000' dir. Birçok profesyonel D300s' den bazı ÜstÜn noktaları olduğu için yedek kamera olarak şu gÜnlerde D7000'i tercih ediyorlar. Bu arada D300s normalde D7000 segmentinin ÜstÜnde bir kamera ama D7000'e öyle özellikler koymuşlar ki; 2 veya 3 özellik bakımından (2016 RBG sensörÜ, Full HD video, AF-F) D300s den ÜstÜn ama bu karşılaştırma aslında doğru değil. çÜnkÜ D7000 de yer alan yeni özellikler, D300s in piyasaya çıktığı 2009 yılında yoktu. Olsaydı mutlaka bu özellikleri de eklerlerdi. Bakalım D400 gelecek mi?

evet kesinlikle katılıyorum size.D 400 gelirse muhtemelen pahalı olucak bizi aşar gibi şuanda d7000 i bir alalım helede biraz acemiliğim gitsin işi kapim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende alacam bakalım amerikadan gelmiş fiyatta da anlaştık 24 ünde görüşüp deneyip kontrol edip alacam hayırlısı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.