İçeriğe git

EN-EL14 Nikon P7000 / P7100 / D3100 / D5100 / D3200

Recommended Posts

Çok arayıp bulamayıp, 110 tl ben verdim, siz vermeyin

Marka N / A

Model EN-EL14 +

Miktar Paket başına 1 parÇa (lar)

Renk Siyah

Uyumlu Modeller Nikon P7000 / P7100 / D3100 / D5100 / D3200 kamera

Pil Türü Li-iyon polimer

Gerilim 7.4 V

İşaretli Kapasitesi 1030 mAh

Fiili Kapasite 950 mAh

Belgeleme CE

Paketleme Listesi 1 x Batarya

http://dx.com/p/en-e...100-more-162893

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu pil konusunda ben de ekstra bi hatırlatmada bulunmak istiyorum. Yazılanın aksine bu pil D5100'de çalışmıyor, bilginiz olsun. Sadece bir battery grip vasıtasıyla makinayı önce orjinal pil ile start ederseniz, sonrasında ikinci pil olarak bu yan sanayi pili takarsanız çalışıyor, o kadar. Diğer modellerde durum nedir bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsinde aynı üstad. Bende batery grip için aramıştım. bir adet orjinal olursa sıkıntı yok. grip e taktınmı sorusuz çalışıyormuş. ben orjinal aldığımdan ( mecburiyetten) her türlü çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan, senin makinan sanırım D7000 ve o makinada kullanılan grip farklı, dolayısıyla kalem pil kullanma imkanın var. Bu arada merakımı bağışla Gökhan, kaç yaşındasın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gökhan, senin makinan sanırım D7000 ve o makinada kullanılan grip farklı, dolayısıyla kalem pil kullanma imkanın var. Bu arada merakımı bağışla Gökhan, kaç yaşındasın?

Estafurullah abi 32 bitti ama 24 görünümlüyüm :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.