İçeriğe git

Profesyonellik ayrıntıda gizlidir.

Recommended Posts

Açıkcası Canon'un eski kapak dizaydını severdim benim Pentax'ın kilerden daha güzel görünürdü gözüme.

Düz olduğu için yenisi gibi oyuk, girintili çıkıntılı olmadığından olsa gerek göze hoş gelirdi ama hiç kullanmadığım için parasoley ile sıkıntı çıkacağını hiç düşünmezdim.

Canon'un yıllar sonra böyle bir değişikliğe gitmesi ise ilginç.

Niye kullanıcısına bunca sene işkence etmişler ki?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

Açıkcası Canon'un eski kapak dizaydını severdim benim Pentax'ın kilerden daha güzel görünürdü gözüme.

Düz olduğu için yenisi gibi oyuk, girintili çıkıntılı olmadığından olsa gerek göze hoş gelirdi ama hiç kullanmadığım için parasoley ile sıkıntı çıkacağını hiç düşünmezdim.

Canon'un yıllar sonra böyle bir değişikliğe gitmesi ise ilginç.

Niye kullanıcısına bunca sene işkence etmişler ki?

çünkü bunca sene sattıkları lenslere parasoley vermedikleri ve kimse de para vererek parasoley almadıkları için problem yaşamamış olacaklar...:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çÜnkÜ bunca sene sattıkları lenslere parasoley vermedikleri ve kimse de para vererek parasoley almadıkları için problem yaşamamış olacaklar... :)

:)

Pentax veya Nikon dışında bir marka kullanmamak lazım sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.