İçeriğe git

Nikon D4 kutu içeriği?

Perihelion

Recommended Posts

karfo karacasulu nikon d4 alan varmı. içinden çıkan aksesuarları öğrenmem lazımda :/

Nikonun sayfasında içeriği mevcut mesaj yazmana gerek yoktuki bunun için :) youtubda videolar var ordanda görebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nikonun sayfasında içeriği mevcut mesaj yazmana gerek yoktuki bunun için :) youtubda videolar var ordanda görebilirsin.

benim öğrenmek istediğim karacasulu garantili Nikon d4 un kutu içeriği. askı batarya vs. bunlar var karacasulu olanda fakat yurt dışındakilerde xqd 16gb sony kart ve kart okuyucusu var. ben sorduğumda karacasulu garantilide bu kartlar yokmuş. garip buldum ve acaba bunu karacasuludan alan varmı kutudan xqd kart çıktımı merak ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart oldugunu zannetmiyorum..

Dediğiniz gibi o yurtdışına özel bir paket olabilir veya sadece yurtdışında bir firma kampanya şeklinde yanında az bir fiyatla veriyor olabilriler.. Ancak nikon'un turkiyede şimdiye kadar böyle bir satış yaptığı yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart oldugunu zannetmiyorum..

Dediğiniz gibi o yurtdışına Özel bir paket olabilir veya sadece yurtdışında bir firma kampanya şeklinde yanında az bir fiyatla veriyor olabilriler.. Ancak nikon'un turkiyede şimdiye kadar bÖyle bir satış yaptığı yok

duru ithalat denen firmadan alınacagı zaman bu kartlar çıkıyor pahalı oldugu ıcın bu kartlar cıksa iyi olurdu o kadar para veriyorsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

duru ithalat denen firmadan alınacagı zaman bu kartlar çıkıyor pahalı oldugu ıcın bu kartlar cıksa iyi olurdu o kadar para veriyorsun

http://www.nikon.com.tr/productitem.php?pid=1463-4ee4980b84&display=technicalspecifications Öyle birşey yok kutu içinde yurt dışında satış olsun diye ekstra bir durum yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaca aldiniz d4 u benim elimde sifir bir ay durdu cokda uygundu 12000 tl ye satamadim neyse simdi gecen gun sattim da fiyati merak ettim acikcasi

16.000tl ye aldım karacasulu garantili. 12.000 iyi fiyat garantiliyse eğer.

http://www.nikon.com...lspecifications öyle birşey yok kutu içinde yurt dışında satış olsun diye ekstra bir durum yapmışlar.

hımmm anladım kötü bir durum olmuş verselerdi bi xqd kart iyi olurdu hani :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam su garanti olayi öldürecek beni ya 4000 5000 tl fazla veriyosun bu makinalara zaten bisey olmaz ve zaten cogu zaman kullanici hatasi diyip geri yolluyorlar yada para verceksiniz yapariz diyip bide ordan kazikliyorlar

neyse bence 4 5 bin tl icin o risk alinirdi bende yok zaten verdim de genel olarak diyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hocam su garanti olayi öldürecek beni ya 4000 5000 tl fazla veriyosun bu makinalara zaten bisey olmaz ve zaten cogu zaman kullanici hatasi diyip geri yolluyorlar yada para verceksiniz yapariz diyip bide ordan kazikliyorlar

neyse bence 4 5 bin tl icin o risk alinirdi bende yok zaten verdim de genel olarak diyorum

risk olabilir hertürlü fabrika hatası çıkarsa geri alamayabilirler. benim sorunum bu değil asıl sorunum yanında bu xqd kartın çıkmaması :/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.