İçeriğe git

Nikon D7000 fotolarda leke

Recommended Posts

K5 Japonya 'daki selden zarar görmesi sebebiyle ilk parti üretimlerde sensör de leke varmış

Seri numaraları belli. Şuan piyasada satılanlar da herhangi bir hata yok.

Bende K5 ile D7000 arasında gidip geliyorum ama çok sıkıntı yaşayan var, D7000 de.

Yurt içi garantili almak şart

Al gitsin bişe yok makınede tozlanma oluo slınce geçiyor o kadar basit yalnız makıne gülle aynı zamanda vücütda çalışmış oluyorsunuz bir taşla iki kuş :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D7000 in neresi ağır yahu 700gr cihaz.

Ben giriş seviyesi kuş gibi makine kullanmıyorum ki.

Benim K20D pilsiz 800gram, ayrıca fiziki olarakda D7000 den büyük.

Grip ile bir insanın yüzünü komple kapatacak ebatlarda :D :D

Bir önecki sayfamda yurt dışında USPS ile gönderin demiştim.

Yanlış yazdım PST olacak o USPS Amerika'nın PTT si idi, nereden aklıma geldiyse onu yazmışım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

D7000 in neresi ağır yahu 700gr cihaz.

Ben giriş seviyesi kuş gibi makine kullanmıyorum ki.

Benim K20D pilsiz 800gram, ayrıca fiziki olarakda D7000 den büyük.

Grip ile bir insanın yüzünü komple kapatacak ebatlarda :D :D

Bir önecki sayfamda yurt dışında USPS ile gönderin demiştim.

Yanlış yazdım PST olacak o USPS Amerika'nın PTT si idi, nereden aklıma geldiyse onu yazmışım.

780 gr lenssiz lens 490 grammı ne pil lens body artı batery grip oldu sana gülle :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

780 gr lenssiz lens 490 grammı ne pil lens body artı batery grip oldu sana gülle :D

800gr makine + tamron 70-200 1300gr toplam 2kg

pil grip flaş vs hiç bişeyi hesaba katmıyorum bile :D

Benim K20D D7000 den hem büyük, hem ağır adaşım boşuna kıyaslama

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

800gr makine + tamron 70-200 1300gr toplam 2kg

pil grip flaş vs hiç bişeyi hesaba katmıyorum bile :D

Benim K20D D7000 den hem büyük, hem ağır adaşım boşuna kıyaslama

oda baya bir büyükmüş o hiç kullanılmaz o zaman :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önemli olan boyutu değil işlevi diyerek yanan geyik kazanına bir odun da tarafımca atıldıktan sonra, konunun açılmasına sebep problemin çözülüp çözülmediği konusunda merak içindeyim, belirteyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende de leke çıkmaya başladı yalnız transparan siyah noktacılkar var sensörü temizle dedim geçmedi sensörü kitledim biraz üfledim lekelerin yerri değişti toz falan diye şüphelşeniyorum lekeler diyafrram değeri yüksekken çıkıyor diyafram 5 altında pek beli olmuyor ama 22 de yapınca gayet net çıkıyor ortaya adanada bi fotoğrafçıya gidip temizletmeye karar verdim birde bu ürünü alırsam işime yarar mı?

sku_22278_1.jpg

sku_22278_5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende de leke çıkmaya başladı yalnız transparan siyah noktacılkar var sensörü temizle dedim geçmedi sensörü kitledim biraz üfledim lekelerin yerri değişti toz falan diye şüphelşeniyorum lekeler diyafrram değeri yüksekken çıkıyor diyafram 5 altında pek beli olmuyor ama 22 de yapınca gayet net çıkıyor ortaya adanada bi fotoğrafçıya gidip temizletmeye karar verdim birde bu ürünü alırsam işime yarar mı?

a>

a>

Bu değil solusyonlu olanları var özel solusyon onlardan alacaksın..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

havuz olsa nef de de aynı sorun olmalı

Sensör temızlemesı çok gıcık bir olay acemılıgıme geldi bir saat ugrasdım iyi birine yaptırman daha mantıklı bence kol boyun hepsi ağrı içinde kalır söylim sana yapacaksanda bana mesaj at :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

resim kalitesi=NEF+ Jpeg seçtiğimde çizgilenme yok. sadece Jpeg seçtiğimde örnekte olduğu gibi kırmızı yeşil çizgiler çıkıyor.

muhtemelen yazılımsal gibi geldi bana..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazılımı sürümünü, seri numarasına gerek kalmadan öğrenebilirsin. MENU>AYARLAR altında bir yerlerde olması lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.