İçeriğe git

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Son 3 senede çektiğim timelapse videoları;

çekimleri Nikon D700, D7000, D90 ve D3100

ve Nikon 20mm f/2.8, 50mm f/1.8, 40mm, 18-55mm VR, 18-105mm VR, 80-200mm f/2.8, Sigma 10-20mm ile yaptım.

http://timelapseworks.com

Umarım beğenirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tebrikler güzel video'lar olmuş gerçeşten zamanla daha iyi ve farklıları olucaktır umarım..

timelapse çekimlerde dslr dolly kullanmayı dene bence çekimden ve kurkudan sonra tadını anlıyor insan dolly'nin

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

teşekkür ederim.

işlemeyi photoshop, after effects ve premiere üzerinden yaptım. nasıl olduğuyla ilgili internette fazlasıyla tutorial var yazması baya uzun sürer:))) timescapes.org daki forumdan bakabilirsin:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 ay sonra...

bu çalışma 3 yıl mı sürdü ben mi yanlış okuyorum

(Son 3 senede çektiğim timelapse videoları)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

bende çok istiyorum bu çalışmlardan yapmak ama onun için daha yol var ilk paylaşımızın ikinci linki istanbulla ilgli olanla ilgli olarak bir yorumum olacak izlediğim zaman kenan doğulunun bir şarkısı çalıyordu kalp kalbe karşı sanırım remixiydi çok bilmiyorum fazla dinlemem kenan:D ama ritmi çok yakıştırdım o görsele harekete o tarz bi müzikle sergilenebilir:D naçizane yorumum tebrik ederim emeğinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.