İçeriğe git

"Acar Muhabir"in Çöple imtihanı

Recommended Posts

İşten geldim. Çektim eşofmanı, Yayıldım yer minderli odada yere. Çay getirdi hatun, Allah razı olsun yorgun bir günün ağırlığını atıyorum. Çayda Çay olmuş ha, Şifa mübarek. Lahlıyoruz hatunla Okul nasıldı falan Çocuklar Çok uğraştırdımı falan diye. Birden Bir hengame koptu dışarda,, İnsan sesleri , kornalar, Polis sirenleri, anonslar. Noluyor lan diye fırladım cama, Elimde Çayı döktüm perdeye. Dışarda Polis arabaları, insanlar, her yer Kırmızı Mavi Işık. Hemen Çantaya koştum: Kaptım makinayı üzerinde prime lens var acele ile Çıkardım. 28-80 i taktım. üstüme kabanı geÇirdim. En acar muhabir edasında tam fırlıyorum kapıdan. -Tamer -Tamer Şunuda at!.... Bizim hatun Çöp poşetini elime tutuşturuyor! O an bittim. Dumuki dumur. kendime geldiğimde kahkahalarla gülüyordum. Hatun -Ne gülüyorsun nasıl olsa Çıkıyın at şunu ne var dedi. ben daha beter koptum. Kendimi bir karikatür figürü olarak tarihe not düştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Forum Editörü

İşten geldim. Çektim eşofmanı, Yayıldım yer minderli odada yere. Çay getirdi hatun, Allah razı olsun yorgun bir günün ağırlığını atıyorum. Çayda Çay olmuş ha, Şifa mübarek. Lahlıyoruz hatunla Okul nasıldı falan Çocuklar Çok uğraştırdımı falan diye. Birden Bir hengame koptu dışarda,, İnsan sesleri , kornalar, Polis sirenleri, anonslar. Noluyor lan diye fırladım cama, Elimde Çayı döktüm perdeye. Dışarda Polis arabaları, insanlar, her yer Kırmızı Mavi Işık. Hemen Çantaya koştum: Kaptım makinayı üzerinde prime lens var acele ile Çıkardım. 28-80 i taktım. üstüme kabanı geÇirdim. En acar muhabir edasında tam fırlıyorum kapıdan. -Tamer -Tamer Şunuda at!.... Bizim hatun Çöp poşetini elime tutuşturuyor! O an bittim. Dumuki dumur. kendime geldiğimde kahkahalarla gülüyordum. Hatun -Ne gülüyorsun nasıl olsa Çıkıyın at şunu ne var dedi. ben daha beter koptum. Kendimi bir karikatür figürü olarak tarihe not düştüm.

Tamer Bey, Merhaba;

Tam Yiğit özgürlük bir karikatüre malzeme olmuşsunuz. Beni Çok güldürdünüz. Allah da sizleri güldürsün.:) Siz fotoğraf koşarken Tamer, Tamer.. şu Çöpü de Çöp tenekesine atıver...:) Haber fotoğrafÇısının bittiği an....:)

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ya abi niye gülüyosun bunda tuhaflık yok

yenge hanım senin bir kaç işi bir arada yapabilecegini düşünmüştür :)

birde burda paylaşıyosun madara olamanı :)

süper güldüm sana yada haline bilmiyorum :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sende sohbete katıl

Önce yorumunu yaz sonra üye ol. Eğer bir hesabınız varsa, hesabınızla göndermek için şimdi oturum açın

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

Only 75 emoji are allowed.

×   Eklediğiniz Link Otomatik Olarak Embed Çevrilmiştir..   Sadece yazı link haline çevir

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editörü Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgiler

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için tamam olduğunuzu varsayacağız.